Del erfaring - Finn løsning - Finn skjema -  Seminar - Kurs

 

Komfug

OM OSS

K0NTAKT

Referater/VEDTEKTER

 

Kontakt

 

 

Kommunalt foreldreutvalg i Kristiansand

 

Til år

 

Verv

Navn /  e-post

Tlf

Skole / Bydel

2021

 

Leder

 

 

 

2020    

 

Nestleder

 

 

 

2021

 

Sekretær

 

 

 

2020

Sitter

Regnskap

Tom Garman Bjørnsen

tom@garman.no 

91101963

Krossen

Sentrum

2020

Gjenvalg

Medlem

Kirsti Timenes

kirsti.timenes@gmail.com 

41434635

Solholmen

Sentrum

2020

Sitter

Medlem

David Johannessen

David.johannessen@gmail.com 

45121222

Solholmen

Sentrum

2021

Ny

Medlem

Line Margrethe Drange Neset

linnes@udf.no 

90121677

Grim

Sentrum

2021

Ny

Medlem

Ragnhild Kvanneid Hagen

ragnhild.kvanneid.hagen@gmail.com 

48198821

Mosby

Sentrum

2020

Sitter

Medlem

Stein Roger Bjørheim

Stein.bjorheim@getmail.no 

48144429

Presteheia

Lund

2020

Sitter

Medlem

Monica Strandmyr

monicastrandmyr@gmail.com 

48653748

Wilds minne

Lund

2020

Sitter

Medlem

Edgar Haugskott

edgar.haugskott@nordicdoor.no 

46796810

Fagerholt

Lund

2021

Ny

Medlem

Geir Willy Haugen

geirwilly@outlook.com 

95559959

Lovisenlund

Lund

2021

Ny

Medlem

Sirill Berg

sirillberg@gmail.com 

97006061

Fiskå

Vest

2021

Ny

Medlem

Thelma Rut Magnusdottir

thelmarm@gmail.com 

90810755

Øvre Slettheia Vest

2020

Sitter

Medlem

Torkil Trygstad

Torkil.trygstad@gmail.com 

97760460

Haumyrheia

Øst

2020

Sitter

Medlem

Olav Langmyr

olav.langmyr@gmail.com 

90505808

Vardåsen

Øst

2021

Gjenvalg

Medlem

Bjarte Mjåseth

Bjarte.andre.mjaaseth@gmail.com 

41512326

Ve

Øst

2021

Ny

Medlem

Eyvind Strømsvåg

eyvinds@gmail.com  91372666

 

Strømme

Øst

2021

Ny

Medlem

Rabia Sheikh

softqueen2222@hotmail.com 

46363649

Strømme

Øst

2021

Ny

Medlem

Liv Torunn Osnes-Azimi

livt_osnes@hotmail.com 

90789681

Ve

Øst

Valgkomité: Tom Garman Bjørnsen og Sirill Berg

 

 

 

 

 

 


Linker

LOKALT:

Oppvekststyret

SKOLER
:
Link til alle skolene finner du litt ned på denne siden.
Klikk her..